Nevíte si rady, jak správně změřit velikost prstenu? Níže naleznete pohodlný návod, který tento problém vyřeší. Nejjistější metodou měření je použití měřících klenotnických kroužků. Pokud tuto možnost nemáte, postupujte proto dle instrukcí v návodu.

Pamatujte, že prsten budete muset přetáhnout přes kloub, provázek, nebo měřítko proto příliš neutahujte. V případě, že jste si vybrali širší prsten (8 mm a více) zvolte raději o jedno číslo větší velikost, než byla naměřena.

Další nejjistější možností je změření průměru Vašeho staršího prstenu, o kterém víte že Vám dokonale sedí.

Informace k náramkovým hodinkám

Záruční informace: Na hodinky se poskytuje záruka 24 měsíců od data nákupu. Vztahuje se na případ jakékoli výrobní vady kde platí, že vadný díl bude bezplatně vyměněn, nebo opraven, pokud se na něm projeví vada materiálu nebo špatný technologický postup. Záruka se nevztahuje na škody způsobené pádem, nešetrným zacházením, úderem do hodinek či neodbornou opravou. Dále se záruka nevztahuje na běžné opotřebení, např. ušpinění řemínku či náramku, poškrábání pouzdra hodinek a spony řemínku, nebo náramku, rozbité sklíčko hodinek a poškození vzniklé vniknutím vody do vodotěsných hodinek úmyslně.

Jednotlivé stupně vodotěsnosti

STUPEŇ VODOTĚSNOSTIOZNAČENÍSTŘÍKAJÍCÍ VODA, DÉŠŤSPRCHOVÁNÍ, MYTÍ RUKOUPLAVÁNÍ,POTÁP. BEZ DÝCH.PŘÍSTROJEHLUBINNÉ POTÁPĚNÍ
WR 0 m bez označení NE NE NE NE
WR 30 m 3 ATM/3 BAR ANO NE NE NE
WR 50 m 5 ATM/5 BAR ANO ANO NE NE
WR 100 m 10 ATM/10 BAR ANO ANO ANO NE
WR 200 m 20 ATM/20 BAR ANO ANO ANO ANO
WR 300 m 30 ATM/30 BAR ANO ANO ANO ANO
WR 500 m 50 ATM/50 BAR ANO ANO ANO ANO
WR 1 000 m 100 ATM/100 BAR ANO ANO ANO ANO

Označení "water resistant" se používá u hodinek, které se nesmějí dostat do kontaktu s vodou. Maximum působící vody pro ně představuje vzdušná vlhkost. Takto označené hodinky si s sebou rozhodně nebereme do vany ani do bazénu.

Není-li na víčku uveden stupeň vodotěsnosti, nejsou hodinky vodotěsné a nedoporučujeme je vystavovat kontaktu s vodou. Toto platí i v případě hodinek se zdobeným pouzdrem nebo koženým řemínkem.

Zboží bylo úspěšně přidáno do vašeho seznamu přání.
Produkt přidán do srovnání.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace