Šperky a náramkové hodinky Morellato

Historie značky Morellato začíná v Benátkách v roce 1930, kdy Giulio Morellato otevírá malou klenotnickou dílnu. Po několika letech se specializoval na výrobu kožených řemínků a obnovoval se, když se začaly šířit náramkové hodinky.

V průběhu času se malý rodinný podnik stal nejdůležitější italskou skupinou šperků a hodinek, přičemž si vždy udržoval silné vazby s územím na zemi, kde se narodil. Společnost, která svou práci a svůj úspěch zakládá na vášni, která dává životu něco jedinečného, ​​týmové práci a touze společně růst, učit se a experimentovat. Morellato mění lidi a jejich vazby. Když jeho zakladatel zemřel, převzali vedení jeho nejbližší spolupracovníci: Arrigo Volpato a Silvano Carraro, a potom jeho děti, které v 90. letech získaly celý firemní kapitál, což vedlo společnost k celosvětovému úspěchu.

Zlom nastal v roce 1999 pojetím inovativního konceptu „živých šperků“. Okamžik předefinování, inovace a otevřenosti ke změně, udržování jako základního kamene ty prvky, na nichž značka vybudovala svůj úspěch: italský design, výsledek mimořádného tvůrčího procesu, trpělivé zpracování, solidní dědictví dovedností a znalostí na zlatnické umění. Prvky umístěné ve službách potřeb a vkusu současných spotřebitelů, kteří se nikdy nechtějí vzdát vzrušení z nošení zvláštního šperku.

Tajemství úspěchu šperků Morellato spočívá v nové interpretaci pojmu luxus, chápané nikoli jako okázalost, ale jako „emoční“ prvek. Malá revoluce, umožněná uměním vědět, jak vyrábět šperky: dědictví technik a dovedností předávaných po více než osmdesát let, které se spojuje s neustálým hledáním podnětů, nápadů, stylů.

Šikovné používání drahých materiálů, jako je stříbro, autentické kameny, přírodní perly a diamanty, v kombinaci s dostupnějšími prvky vytváří výsledek vysoké stylistické a kreativní hodnoty. Každodenní luxus neznamená vzdát se kvality a vzácnosti. Kvalita však také závisí na zákazníkovi a profesionalitě lidí, kteří každý den pracují na tom, aby byl produkt vždy na vrcholu a certifikován.

Vášeň, ta pro krásu, která má starodávné kořeny: Morellato navrhuje obnovit smysl pro krásu, harmonii proporcí, neustálé napětí směrem k vnější dokonalosti, dát mu tvar a současné rysy sofistikované a „smyslné elegantní“ ženskosti. Všechny tyto prvky slouží k jednomu cíli: každý den dávat a dávat emoce skrze klenot. Cítíte se v pohodě, takže klenot není doplňkem, ale protagonistou. Noste ho, abyste se cítili lépe.

Toto je síla šperků a hodinek Morellato: každý okamžik je vzácný. Kolekce šperků pro ženy, ale i pro muže: protože prožívání emocí vzácných detailů je luxus, který si každý rád dopřává. Proto se rodí kolekce pánských hodinek a šperků, které vyjadřují osobnost a eleganci, s nezaměnitelným stylem Morellato.

Zdroj: Morellato.com