Doprava a platba

Doprava

Přepravce PPL

Hodnota objednávky Způsob doručení Platba kartou Platba na dobírku
0-800 Kč PPL Parcelshop 89 Kč 29 Kč
0-800 Kč PPL  na adresu 99 Kč 29 Kč
801 Kč a více zdarma 29 Kč

PPL Parcelshop - výdejní místa: Pokud zvolíte tuto možnost doručení, zásilku je možné vyzvednout v síti výdejních míst PPL ParcelShop. Po zvolení této dopravy máte možnost vybrat výdejní místo zadáním města, nebo PSČ. Po doručení na zvolené výdejní místo obdržíte SMS a zásilka je připravena k vyzvednutí (nejdéle do 5 dnů). Na těchto výdejních místech nelze platit kartou. Od 800 Kč je tato doprava zdarma.

PPL - doručení na adresu: Přepravce PPL Vám doručí zboží již následující pracovní den na Vámi zvolenou adresu v objednávce. Po obdržení SMS s termínem doručení Vás kurýr bude kontaktovat také telefonicky. Od 800 Kč je tato doprava zdarma.

Platba

  • Osobní odběr: platba pouze bankovním převodem, nebo platební kartou online.

  • Kartou online: Po odeslání objednávky budete automaticky přesměrováni na platební bránu. Pro dokončení platby si připravte platební kartu a telefon pro ověření platby. Při převzetí zásilky tak již nic nehradíte.

  • Bankovním převodem: Po připsání částky na účet je zboží okamžitě odesíláno (pokud je skladem). Informace k platbě Vám budou zaslány na uvedený email v objednávce společně s potvrzením objednávky. Při převzetí zásilky tak již nic nehradíte.

  • Dobírkou: Přepravce PPL Vám doručí zboží následující pracovní den na Vámi zvolenou adresu v objednávce. Po obdržení SMS s termínem doručení Vás kurýr bude kontaktovat také telefonicky. Doporučujeme si nachystat peníze přesně v ceně dobírky. Tato služba je Zpoplatněna částkou 29 Kč bez ohledu na celkovou cenu objednávky.